Małe Ciche pełne słońca i wspaniałej zabawy

W miniony weekend Fujifilm Snowmania zagościła w miejscowości Małe Ciche. Piękny widok na Tatry oraz wspaniała słoneczna pogoda sprawiły, że ponad 100 zawodników postanowiło zmierzyć się w konkurencjach narciarskich i snowboardowych. Sportowe emocje i wyśmienitą zabawę starannie dokumentowały obiektywy aparatów Fujifilm.

Uczestników zawodów przywitała wspaniała słoneczna pogoda, która choć zmusiła armatki śnieżne do wytężonej pracy, sprawiła że na stoku zagościł prawdziwie alpejski klimat. Mimo środka zimy panowała prawdziwie gorąca atmosfera, którą podgrzewali bacznie przypatrujący się zawodom widzowie. Skąpani w zimowym słońcu zawodnicy bez kompleksów popisywali się swoimi umiejętnościami w jeździe na nartach i snowboardzie. Po zawodach uczestnicy mogli odpocząć i ogrzać się w miasteczku narciarskim.

Wyjątkowy nastrój udzielił się zawodnikom, którzy wykazali się ogromną wolą walki i dostarczyli widzom niemałych emocji. Dużym sukcesem mogła się pochwalić walcząca do ostatniego zjazdu załoga Fujifilm, która zajęła trzecie miejsce w kategorii grupowej. Widowiskowe popisy i znakomite wyniki potwierdziły wysoki poziom tegorocznych zawodów.


Zwycięzcom nagrody wręczył Krzysztof Powolny, dyrektor działu sprzedaży i marketingu firmy Fujifilm Polska. Mniej doświadczeni narciarze i snowboarderzy mogli się wyszaleć pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów, a dla najmłodszych przygotowano zjazd na jabłuszku oraz liczne konkursy.

Do miejscowości Małe Ciche zjechali się na Fujifilm Snowmania miłośnicy śniegu z całej Polski, w tym wielu uczestników wcześniejszych edycji imprezy.

„To kolejna edycja imprezy, na której widzę wiele znajomych twarzy. Wygląda na to, że Fujifilm Snowmania zyskała sobie wiernych fanów. Cieszymy się, że udało się nam stworzyć imprezę, która trwale wpisała się w kalendarz zimowych wydarzeń w Polsce.” – powiedział Krzysztof Powolny.

Emocje towarzyszące zawodnikom śledzili profesjonalni fotografowie, utrwalając atmosferę zawodów aparatami Fujifilm FinePix S6500 fd oraz Fujifilm FinePix F31fd. Są one wyposażone w unikalną funkcję face detection, pozwalającą niezwykle ostro i wyraźnie uchwycić ludzkie twarze przy idealnym odwzorowaniu szczegółów tła.

Już 10-11 marca 2007 w Ustroniu odbędzie się Finał Fujifilm Snowmanii 2007.

Więcej informacji na temat Fujifilm Snowmanii można uzyskać na stronie www.snowmania.pl

Authors

Related posts

Top