Narciarstwo

Snowmania 2007 w Małym Cichym

Miłośnicy białego szaleństwa i przyjaciele marki Fujifilm będą mieli kolejną okazję, aby aktywnie spędzić czas. W najbliższy weekend odbywa się bowiem następna impreza z cyklu

Miłośnicy białego szaleństwa i przyjaciele marki Fujifilm będą mieli kolejną okazję, aby aktywnie spędzić czas. W najbliższy weekend odbywa się bowiem następna impreza z cyklu Fujifilm Snowmania 2007 w Małym Cichym. Mile widziani są wszyscy zwolennicy sportów zimowych, niezależnie od wieku i umiejętności. Organizatorzy ponownie spodziewają się rekordowego zainteresowania i wielu uczestników.

W dotychczasowych imprezach Snowmanii – w Karpaczu (27-28 stycznia) i w Jeleniej Górze (10-11), wzięła udział rekordowa liczba zawodników. Na dwóch imprezach na starcie zgromadziliśmy ponad 350 uczestników (!) w wieku od 8 do 60 lat, którzy rywalizowali w slalomie narciarskim i snowboardowym oraz w konkurencji skoków snowboardowych. W żadnej innej imprezie narciarskiej w Polsce nie wzięło udziału tylu uczestników.

W weekend 24 – 25 lutego Snowmania zawita do miejscowości Małe Ciche koło Zakopanego. Małe Ciche to niezwykle malownicza wieś, położona u podnóża Tatr, będąca uznanym ośrodkiem wypoczynku zimowego. Przez 2 dni można będzie rywalizować w konkurencjach narciarskich i snowboardowych. W sobotę odbędą się otwarte zawody Fujifilm Carving Cup 2007 dla narciarzy oraz Fujifilm Air Cup – konkurs skoków na snowboardzie. W niedzielę natomiast snowboardziści będą mogli współzawodniczyć w Snowboard Cup 2007.

W Fujifilm stawiamy na bezpośredni kontakt firmy z Klientem, chcemy stwarzać możliwości przeżywania i fotografowania emocji. Fujifilm Snowmania 2007 dostarcza wielu pozytywnych przeżyć – jest to świetna zabawa dla wszystkich, którzy uwielbiają sporty zimowe i zimę w ogóle. To także nieustanna sesja zdjęciowa, podczas której profesjonalni fotografowie Fujifilm starają się uchwycić emocje towarzyszące uczestnikom. Fujifilm Snowmania jest imprezą otwartą, dlatego zapraszamy do udziału każdego, kto ma ochotę zaznać białego szaleństwa – powiedział Krzysztof Powolny, dyrektor działu sprzedaży i marketingu firmy Fujifilm Polska.

Dla mniej zaawansowanych zawodników amatorów Fujifilm przygotowało możliwość podnoszenia umiejętności poprzez warsztaty i szkolenia, a także korzystania w nieograniczony sposób ze stoku narciarskiego. Dla stawiających pierwsze kroki przewidziano naukę jazdy na nartach i snowboardzie pod okiem doświadczonych instruktorów. Fujifilm chce zintegrować środowisko narciarzy i snowboardzistów, dostarczając im sporej dawki pozytywnej adrenaliny. Dzięki Snowmanii mogą oni wspólne przeżywać sukcesy i radości na wieczornych dekoracjach zwycięzców. Nie brakuje tu także akcentów fotograficznych, ponieważ zmagania zawodników śledzą fotografowie Fujifilm, wyposażeni w dwa doskonałe modele: Fujifilm FinePix F31fd oraz Fujifilm Finepix S6500fd z najszybszym na świecie systemem rozpoznawania twarzy – Face Detection. Technologia ta, w połączeniu z matrycą Super CCD o wysokiej czułości ISO 3200 oraz funkcją Intelligent Flash pozwala na wykrycie i rozpoznanie twarzy maksymalnie 10 osób, a jednocześnie optymalizuje ekspozycję i ostrość głównego obiektu zdjęcia, zapewniając najwyższej jakości, niezwykle wyraźne zdjęcia ludzkich postaci oraz doskonałe odwzorowanie szczegółów tła w każdych warunkach oświetleniowych. Uczestnicy Fujifilm Snowmanii 2007 mogą bawić się we wszystkich lub w wybranych przez siebie zawodach, konkursach, zabawach lub naukach jazdy zaplanowanych na stoku, bez względu na wiek i umiejętności. Finał Fujifilm Snowmanii 2007 odbędzie się w dniach 10-11 marca w Ustroniu.

Więcej informacji na temat Fujifilm Snowmanii można uzyskać na stronie www.snowmania.pl

A to już wiesz?  ⚮ Jakie oświetlenie dla rowerzystów? Energizer Bike Light czyli Widzisz Więcej

PROGRAM IMPREZY

(sobota)- Fujifilm Carving Cup – narty
godz. 8.00–10.30- zapisy w Biurze Zawodów, przyjmowanie zgłoszeń, wydawanie numerów startowych
godz. 10.00 – trening na torze slalomu
godz. 11.00 – start FUJIFILM CARVING CUP – narty
I przejazd kwalifikacyjny
(15 min przerwy)
II przejazd finałowy
godz. 15.00- wyniki ogłoszenie
godz. 16.00 – dekoracje FUJIFILM CARVING CUP – narty

(sobota)-Fujifilm Air Cup – skoki na snowboardzie
godz. 11.00–14.30- zapisy w Biurze Zawodów, przyjmowanie zgłoszeń, wydawanie numerów startowych
godz. 14.00 – trening na skoczni
godz. 15.00 – start FUJIFILM AIR CUP
I seria skoków kwalifikacyjnych
(15 min przerwy)
II seria skoków finałowa
godz. 16.30- wyniki ogłoszenie
godz. 17.00 – dekoracje FUJIFILM AIR CUP

(niedziela)-Fujifilm Snowboard Cup
godz. 8.00–10.30- zapisy w Biurze Zawodów, przyjmowanie zgłoszeń, wydawanie numerów startowych
godz. 10.00 – trening na torze slalomu
godz. 11.00 – start FUJIFILM SNOWBOARD CUP
I przejazd kwalifikacyjny
(15 min przerwy)
II przejazd finałowy
godz. 15.00- wyniki ogłoszenie
godz. 16.00 – dekoracje FUJIFILM SNOWBOARD CUPNAUKA JAZDY

(sobota)(niedziela)
godz. 9.00–17.00- zapisy na szkolenia w Biurze Zawodów, nauka jazdy dla początkujących i średnio zaawansowanych
– Grupy 1-9 osobowe, lekcje trwające 45 min.
– Rozpoczęcie lekcji o pełnych godzinach.
– Pierwsza lekcja o godz.10.00 – ostatnia 17.00. ZABAWY DLA DZIECI

(sobota)(niedziela)
godz.11.00, 13.00, 15.00 – zapisy w Centrum Zabaw.
– wyścigi na dmuchanych dętkach
– wyścigi na “jabłuszkach”
– przejazd na nartach i snowboardzie pod poprzeczką
– skok nad poprzeczką – narty i snowboard
(czas trwania konkursów 1,5h.)

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy