Urządzenia

HIZERO 4 w 1 Bionic mop już dostępny w Polsce

Garwolin, 11.09.2018

HIZERO 4 w 1 Bionic mop już dostępny w Polsce

W lipcu na polskim rynku zadebiutowała marka HIZERO ze swoim flagowym automatycznym mopem bionicznym. 4 w 1 Bionic mop to laureat prestiżowych nagród konsumenckich, w tym statuetki produkt roku 2017 VDTA, od teraz dostępny jest również w polskiej dystrybucji.

Premiera automatycznego mopa HIZERO okrzyknięta jest największą rewolucją w dziedzinie sprzątania od czasu wynalezienia tradycyjnego mopa. Bioniczny mop od HIZERO korzysta z technologii wzorowanej na żywych organizmach, przez co jego konstrukcja jest przemyślana i oferuje wysoką skuteczność działania.

Założeniem koncernu było stworzenie urządzenia, które pozwoli na kompleksowe mycie i czyszczenie podłóg. Cele te zostały osiągnięte w 4 w 1 Bionic mop, który sprząta z podłogi wszelkie zabrudzenia stałe, myje ją i wyciera do sucha, a wszytko to w paru prostych ruchach. Urządzenie wyposażone jest w system separowania zabrudzeń twardych oraz brudnej wody, co umożliwia bardzo łatwe i higieniczne pozbywanie się nieczystości. By uniknąć nieprzyjemnego mycia urządzenia, sprzęt korzysta z funkcji samooczyszczania, dlatego zawsze będzie świeży i gotowy do pracy. W odróżnieniu od tradycyjnego mopa HIZERO Bionic mop zawsze myje podłogę czystą wodą, co pozwala zachować wręcz sterylną czystość sprzątanej powierzchni. Kompaktowe rozmiary, niewielka waga oraz wbudowana bateria pozwalają na wygodne i bezproblemowe operowanie urządzeniem.
HIZERO 4 w 1 Bionic mop to wysokiej klasy technologia użytkowa ubrana w nowoczesny design oraz dobrej jakości materiały wykonania. Łatwość obsługi oraz znakomita wydajność mopa czynią z niego niezastąpione urządzenie, które niebawem z pewnością zastąpi tradycyjnego domowego mopa.

HIZERO 4 w 1 Bionic mop dystrybuowany jest przez firmę Sterna Polska w cenie 2 499 PLN.

hastagi na stronie:

#hizero cena #bionic mop cena #hizero bionic mop opinie #mop hizero cena