Aktulności

DOM OD ALMETTE Już po raz trzeci rusza WIELKA LOTERIA!

Informacja prasowa Almette
wrzesień 2018

DOM OD ALMETTE
Już po raz trzeci rusza WIELKA LOTERIA!

Tegoroczna jesień zapowiada się niezwykle ekscytująco! Wraz z początkiem października rusza Wielka Loteria, w której może wziąć udział każdy, kto zakupi puszysty serek Almette. Już po raz trzeci w ogólnopolskiej loterii „DOM od Almette” będzie można wygrać przepiękny, całoroczny, w pełni wyposażony dom u podnóża Tatr. Oprócz tego, rozlosowywane będą nagrody dzienne 7 x 1000 zł do końca trwania loterii.

Od 1 października już trzeci raz będzie można zawalczyć o niesamowitą nagrodę, jaką jest … dom. Konsumenci przyznali, że właśnie taka wygrana jest najbardziej atrakcyjną ze wszystkich możliwych. W loterii Almette do wygrania jest całoroczny, drewniany dom, wybudowany specjalnie na tę okazję na dużej, atrakcyjnej działce. Dom jest w pełni wyposażony, dzięki czemu od razu można w nim zamieszkać. Znajdziemy w nim niezbędne media, kominek, nowoczesne meble, kuchnię z pełnym wyposażeniem w akcesoria do gotowania oraz sprzęt AGD. W domku dostępne są dwie łazienki i dwie sypialnie z wygodnymi łóżkami, w których zadbano nawet o taki szczegół jak pościel. Dom Almette położony u podnóża polskich Tatr, w przepięknych okolicznościach przyrody, z pewnością zachwyci każdego miłośnika natury.

Budowa własnego domu wiąże się zazwyczaj z wieloma wyzwaniami – znalezieniem działki, pracami wykończeniowymi czy ograniczonym budżetem na wyposażenie. To wszystko wymaga czasu i cierpliwości. Dzięki Almette marzenie o własnym domu jest proste do zrealizowania. Wystarczy wziąć udział w loterii. Każdy uczestnik promocji ma również szansę zdobycia wygranej pieniężnej – nagrody dziennej 7 x 1000 zł w czasie trwania całej loterii.

Almette konsekwentnie buduje swój wizerunek marki bliskiej naturze. Konsumenci mają świadomość wysokiej jakości serków, dlatego sięgają po Almette z przyjemnością, przygotowując posiłki dla całej rodziny. Almette niesie ze sobą również wartości bliskie idei slow life: cieszenie się chwilą, szacunek do natury i bycie blisko niej – to chcemy komunikować poprzez loterię „DOM od Almette” – mówi Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska. – Ogromne zainteresowanie dwoma poprzednimi edycjami loterii, to dla nas potwierdzenie, że miłośnicy Almette marzą o wyjątkowym domku u podnóży pięknych, polskich gór.

Loteria ma bardzo prosty mechanizm. Każdy, kto kupi serek Almette, będzie mógł zarejestrować kod z opakowania na stronie www.almette.pl lub wysyłać SMS. Zgłaszając swój udział w loterii, należy zachować paragon i wieczko z kodem, które będą niezbędne do weryfikacji szczęśliwych zwycięzców. Im więcej kodów zgłosi uczestnik, tym większą zyskuje szansę na wygraną. Losowanie domu – jako nagrody głównej – zaplanowane jest po zakończeniu loterii.

Opakowania z dedykowaną loterii platynką są już dostępne na rynku.

hastagi na stronie:

#www almette pl loteria #dom od almette loteria

Similar Posts