Dla turysty

alleZIMA znowu zaskoczy narciarzy!

Od 15 stycznia do 21 lutego serwis Allegro oraz telewizja TVN po raz drugi zaproszą na wspólne zimowe szaleństwo. alleZIMA! 2010 to cykl imprez plenerowych odbywających się w najpopularniejszych polskich kurortach zimowych. W tym roku odwiedzimy Szklarską Porębę, Stronie Śląskie, Szczyrk, Bukowinę, Krynicę oraz Białkę Tatrzańską i Poronin. Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się na stokach, telewizja TVN pokaże relacje z weekendowych wyjazdów i zjazdów.

W tym roku ponownie zapraszamy na – miejmy nadzieję – ośnieżone stoki polskich gór. W każdy weekend począwszy od 15 stycznia, odwiedzimy inne miejsce. W każdym z nich przez trzy dni (piątek, sobota i niedziela) zostanie rozstawione pełne atrakcji miasteczko Allegro i TVN. Uczestnicy imprezy będą mogli wypożyczyć sprzęt sportowy, wziąć udział w konkursach, pościgać się w slalomach i wygrać cenne nagrody. Każdy, kto nas odwiedzi, spotka ciekawych ludzi, w tym znane i lubiane gwiazdy TVN. Nie lada gratka czeka fanów serialu TVN „Na Wspólnej”. Jej „mieszkańcy” stawią się na stoku w Szczyrku, gdzie będą świętować siódme urodziny serialu. Wieczorami w specjalnym Namiocie Klubowym odbywać się będą koncerty i pokazy tańca uczestników programów You Can Dance – Po prostu tańcz! oraz Mam Talent!. Wśród śpiewających gwiazd wystąpią m.in. Mezo, Kasia Wilk czy Afromental.

Uczestnikom i gościom miasteczka alleZIMA! towarzyszyć będą kamery TVN. Co wyrabiali i jak się bawili, widzom zrelacjonują Dorota Gardias i Olivier Janiak. W specjalnych programach „alleZIMA!” pokażą także atrakcje zimowych miejscowości turystycznych, które odwiedzą. Gośćmi programów, a także miasteczka „alleZIMA!” będą aktorzy, piosenkarze, uczestnicy programów „You Can Dance” oraz „Mam Talent!”. Prowadzący wraz z gwiazdami wspólnie będą uczyć jazdy na nartach, snowboardzie i skuterach śnieżnych.

alleZIMA! to także cykl zawodów narciarskich i snowboardowych dla Użytkowników serwisu Allegro. Tak jak w mijającym roku, również w edycji 2010 w odbędzie 5 eliminacji dla Allegrowiczów (Szklarska Poręba, Stronie Śląskie/Czarna Góra, Szczyrk, Bukowina Tatrzańska, Krynica), a finał zostanie rozegrany w Białce Tatrzańskiej 20 lutego.

Na starcie wszystkich eliminacji osobno staną narciarki i narciarze oraz snowboardzistki i snowboardziści. W sumie w każdych eliminacjach może wziąć udział maksymalnie 60 osób, a do finału awansują zwycięzcy poszczególnych zawodów.

Zapisy wystartują w pierwszym tygodniu 2010 roku. Informacji należy szukać m.in na Forum Sport i Turystyka w serwisie Allegro oraz na www.allezima.pl

Similar Posts